Izvor: B92, 14.Okt.2019, 21:03

Tzv. Kosovo "diše za vratom" Češkoj, Englezi obezbedili vizu za EP!

Tzv. Kosovo diše za vratom Češkoj, Englezi obezbedili vizu za EP!

Fudbaleri FS Kosova savladali su selekciju Crne Gore na svom terenu sa 2:0, u meču grupe A kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Ovo je za njih veoma važna pobeda, pošto su ostali u igri za plasman na završni turnir i sada imaju samo bod manje od drugoplasirane Češke.
Do trećeg trijumfa u ovom ciklusu, fudbaleri tzv. Kosova stigli su golovima u prvom poluvremenu.
Prvo je u 10. minutu Rahmani nakon kornera doneo vođstvo, da bi Muriki iz odbitka u 34. postavio konačan rezultat utakmice.
U drugom meču ove grupe, Engleska je deklasirala na gostovanju Bugarsku sa 6:0 i plasirala se na kontinentalni šampionat....
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija