Izvor: Blic, 13.Okt.2021, 12:43

TRENUTAK KADA JE UPUCAN SRBIN NA KOSOVU Srećko Sofronijević ranjen s leđa, trenutno na operaciji (VIDEO)

Srbin Srećko Sofronijević koji je prilikom jutrošnjeg upada specijalnih jedinica Koosvske policije upucan, trenutno je na operaciji u bolnici u Kosovskoj Mitrovici, saznaje “Blic”.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

OVO JE SRBIN KOJI JE UPUCAN NA KOSOVU Ima tešku prostrelnu ranu (FOTO)

Izvor: Blic, 13.Okt.2021

Srbin Srećko Sofronijević koji je prilikom jutrošnjeg upada specijalnih jedinica Koosvske policije upucan, trenutno je na operaciji u bolnici u Kosovskoj Mitrovici, saznaje “Blic”. Sofronijević ima tešku prostrelnu ranu, ali prema prvim informacijama nije životno ugrožen.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.