Sudbina TRUDNE DEVOJČICE i dalje trese Srbiju: DNK otkriva da li BEBA i ona imaju istog OCA

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Maj.2018, 22:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sudbina TRUDNE DEVOJČICE i dalje trese Srbiju: DNK otkriva da li BEBA i ona imaju istog OCA

Neće se vratiti na Kosovo

Devojčica (14) iz Leposavića, koja je u osmom meseću trudnoće, nakon što ju je, kako se sumnja, godinama silovao otac R. M, prebačena je u jednu beogradsku bolnicu. Tamo će se uraditi DNK analiza koja će utvrditi da li joj je otac napravio dete.

Po dolasku u prestoicu, tinejdžerka će biti podvrgnuta novim testovima.

- S obzirom na to da ona nije ranije išla kod lekara, biće joj obavljene sve analize, ali i genetska >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << ispitivanja, jer je za silovanje sumnjičen njen otac. U Beogradu će biti obavljena i DNK analiza - kaže sagovornik.

Pročitajte i:

Ne isključuje se ni mogućnost da će joj u Beogradu biti potrebna pomoć neke hraniteljske porodice, pa se radi na odabiru odgovarajućih hranitelja.

- Ona će nakon porođaja ostati u nekoj porodici na teritoriji Srbije i neće se vraćati na Kosovo. Trenutno se traže adekvatni hanitelji koji će joj pomoći da prebrodi sve što je snašlo - kaže izvor.

Navodno zlostavljanje otkriveno je početkom nedelje kada je devočica, učenica sedmog razreda, trebalo da otputuje na ekskurziju. Na sistematskom pregledu, lekar je posumnjao da je trudna, što je ginekolog potom potvrdio.

- Dete je tamo reklo da je otac siluje duže vreme, pa je uhapšen. U policiji je priznao delo, a u sredu je iz pritvora prebačen u istražni zatvor i juče je saslušan u tužilaštvu, gde mu je određen pritvor do 30 dana - dodao je izvor.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.