Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Jul.2017, 17:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Srpski zid plača" u Beogradu
Udruženje Porodica boraca Srebrenice i Udruženje porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji, okupili su se simbolično u 12.44 ispred Skupštine Srbije, kako bi postavili, kažu, "Srpski zid plača-Srebrenica".
Predsednik Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu, Simo Spasić, postavio je fotografije srpskih žrtava Srebrenice na panoima koji inače stoje ispred parlamenta. Novinarima je rekao da traži pravdu i za srpske žrtve.
"Prve žrtve >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Srebrenice bili su Srbi 1992-ge", rekao je Spasić i dodao da na to želi da skrene pažnju državnicima Srbije, predstavnicima Evropske unije i Zapada.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...











