Srpska lista napušta institucije lažne države Kosova: ZSO će biti formirana 20. aprila

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Mar.2018, 13:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpska lista napušta institucije lažne države Kosova: ZSO će biti formirana 20. aprila

Srbi se odlučili na taj potez jer Priština ne ispunjava obaveze predviđene Briselskim sporazumom i zbog brutalne otmice Marka Đurića

Predsednik Srpske liste Goran Rakić rekao je posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da će 20. aprila na petu godišnjicu Briselskog sporazuma 10 opština sa većinskim srpskim stanovništvom formirati Zajednicu srpskih opština!

(R)evolucija u lizing ponudi: Sa topSERVICE i Gratis Class uslugama Porsche Mobility >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << na tržište donosi novine

Teroristi na sastanku kod Haradinaja: Ratni zločinac zakazao savet za bezbednost lažne države Kosova

Rakić je takođe najavio da će Srpska lista izaći iz privremenih institucija lažne države Kosovo.

Srbi na Kosovu odlučili su se na taj potez jer Priština ne ispunjava obaveze predviđene briselskim sporazumom i zbog brutalne otmice direktora Kancelarije za KiM Marka Đurića.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.