Izvor: TvojPortal.com, 04.Jun.2011, 14:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Priština je brža od nas
/vesti online/ U odluci skupštinskog Odbora za Kosovo i Metohiju da odbije izveštaj resornog ministarstva nema nikakvog racionalnog obrazloženja. Razumem kada imaju primedbu na rad, ali onda to eksplicitno i konkretno treba da kažu, smatra Oliver Ivanović, državni sekretar u Ministarstvu za Kosovo i Metohiju.
Oliver Ivanović
On dodaje da ovo Ministarstvo veoma često nastupa pred Odborom, za razliku od drugih resora čiji predstavnici retko prisustvuju sednicima resornih skupštinskih tela.Ostatak vesti pročitajte na linku
OLIVER IVANOVIĆintervjuvesti onlinedrzavni sekretar za KiM
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







