Izvor: Vesti-online.com, 13.Feb.2014, 11:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Osposbljen sajt SPC
Sajt Srpske pravoslavne crkve (SPC) od jutros ponovo radi, pošto je pretrpeo napad albanskih hakera.
Ponovo dostupan korisnicima: Sajt SPC
Glavni i odgovorni urednik sajta SPC otac Radomir Rakić potvrdio je Srni da je sajt osposobljen jutros u 5.00 časova, a zatim je postao dostupan i korisnicima, koji mogu da pristupe svim sadržajima.
Albanski hakeri izvršili su u ponedeljak predveče do sada najjači hakerski napad na >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << sajt SPC.
Na sajtu SPC prvo se na engleskom i albanskom jeziku pojavio logo "Grupa kosovskih ratnika" sa muzikom i tekstom na engleskom, albanskom i srpskom jeziku u kojem su između ostalog naveli da je "Kosovo Albanija".
Vest o napadu albanskih hakera na sajt SPC objavljena je i na jednom od najvažnijih medijskih resursa Ruske pravoslavne crkve - sajtu moskovskog Sretenjskog manastira.
Hakeri sa Kosova i Metohije nedavno su napali internet stranicu Pravoslavnog bogoslovskog fakulteta u Beogradu.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na Vesti-online.com...




