
Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Sep.2024, 08:01
OTAC JEDNG OD UHAPŠENIH SRBA NA KiM OPISAO ŠTA SE DOGODILO: "Moj sin je slavio rođendan...Došla je ekipa policajaca i fizički nasrnula na mladiće"
Četvorica srpkih mladića uhapšena su u Severnoj Mitrovici, a prilikom hapšenja takozvana kosovska policija postupala je vrlo grubo sa njima.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.