Nove krađe u srpskim sredinama na KiM

Izvor: RTS, 13.Sep.2017, 11:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nove krađe u srpskim sredinama na KiM

U Plemetini kod Obilića nepoznate osobe ukrale su Ivici Kovačeviću pet grla stoke, a u Ugljaru kod Kosovog Polja opljačkale prodavnicu Nebojše Lazića.
Pljačke su se dogodile u prethodne dve noći.
Kovačeviću su tokom noći, iz štale u dvorištu, izveli dve krave i tri teleta, vrednosti nekoliko hiljada evra. Policija je izvršila uviđaj i traga za mogućim provalnicima.
Meštani sela Plemetina, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << preneli su RTS-u da je ovo poslednja u nizu krađa koja im se događa i da ne znaju kako lopovima da stanu na put, jer neretko, pokazuju snimci sa sigurnosnih kamera, dolaze naoružani kalašnjikovima i sa fantomkama na glavi.
Lazići u Ugljaru još ne znaju iznos štete načinjene u provali njihove prodavnice prošle noći. Policija je i u ovom slučaju izvršila uviđaj i pokrenula istragu.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.