Izvor: B92, 27.Jul.2014, 21:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Ne destabilizovati situaciju u KM"
Kosovska Mitrovica -- Srpska lista pozvala predstavnike međunarodne zajednice na Kosovu da prate poteze "odlazećeg režima", kako bi se sprečile destabilizacije prilika u Mitrovici.
U saopšenju Srpske liste navodi da medjunarodna zajednica treba budno da prati poteze "odlazećeg režima" i deluje preventivno kako bi bile izbegnute nesagledive posledice koje mogu da proizidju iz pokušaja da se igranjem na kartu nacionalizma pokaže "privid moći i vladavine prava i zakona na KiM". >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Kosovske institucije, uključujući bezbednosne, spremne su da u svakom momentu reaguju ako bude predjena granica tolerancije, poručio je pre par dana kosovski ministar za prostorno planiranje Dardan Gaši, povodom početka izgradnje zgrada u Severnoj Mitrovici, u naselju Brdjani.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija








