MONSTRUM: Devojku tukao i silovao 11 sati

Izvor: Kurir, 26.Sep.2013, 08:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MONSTRUM: Devojku tukao i silovao 11 sati

K. M. (33) s Kosova uhapšen zbog sumnje da je u iznajmljenom stanu napao tridesetdvogodišnju devojku

BEOGRAD - Devojci polomio ruku i rebra!

K. M. (33) s Kosova uhapšen je zbog sumnje da je u iznajmljenom stanu u Zemunu silovao i pretukao tridesetdvogodišnju poznanicu, saznaje Kurir.

- Devojka je napastvovana prošle nedelje, a prema dosadašnjim rezultatima istrage, on se od 16 sati, pa do tri ujutru, dakle punih 11 sati, iživljavao >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << nad svojom prijateljicom. Devojka je pokušavala da pobegne, pa ju je manijak zbog toga pretukao - kaže izvor Kurira iz istrage.

Teško povređena devojka je slučaj prijavila policiji.

- Ona je zadobila prelom ruke i tri rebra, a imala je i druge povrede. Lekarskim pregledom potvrđeno je da je silovana. - kaže naš sagovornik.

Nakon saslušanja pred istražnim sudijom K. M. je određen pritvor do 30 dana.

- Monstrum je na saslušanju izjavio da je seks bio na dobrovoljnoj bazi. On se branio tako što je rekao da se devojka, koja je prijavila da je silovana, bavi prostitucijom i da su se njih dvoje dogovorili da za novčanu naknadu imaju seksualne odnose - kaže izvor Kurira.

(E.  K.)
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

MONSTRUM: Djevojku tukao i silovao 11 sati

Izvor: Cafe.ba, 26.Sep.2013

K. M. (33) s Kosova uhapšen zbog sumnje da je u iznajmljenom stanu napao tridesetdvogodišnju djevojku

Nastavak na Cafe.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.