Izvor: Danas, 03.Jun.2022, 09:29

Kurti odbio poziv da u

Premijer Kosova Aljbin Kurti odbio je poziv premijera Severne Makedonije Dimitra Kovačevskog da učestvuje u regionalnoj inicijativi Otvoreni Balkan, koja će biti održana u Ohridu 7. i 8. juna, javlja Radio Slobodna Evropa (RSE).
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

Kurti odbio da učestvuje na sastanku inicijative Otvoreni Balkan u Ohridu

Izvor: NoviMagazin.rs, 03.Jun.2022

Premijer Kosova Aljbin Kurti odbio je poziv premijera Severne Makedonije Dimitra Kovačevskog da učestvuje u regionalnoj inicijativi Otvoreni Balkan, koja će biti održana u Ohridu 7. i 8. juna.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.