Izvor: B92, 02.Apr.2017, 19:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
K.Mitrovica: Albanac lakše povređen, verovatno u tuči
Kosovska Mitrovica -- Jedan mladić albanske nacionalnosti povređen u centru Kosovske Mitrovice. Kako se navodi, najverovatnije se radi o tuči.
Regionalni šef operative Kosovske policije za sever Željko Bojić rekao je da je do incidenta došlo nešto pre 18.00 I da je tom prilikom jedno lice albanske nacionalnosti, starosti oko 25 godina, zadobilo lake telesne povrede.
"Na trgu Šumadija u blizini kružnog toka u 17 i 40h došlo je do incidenta. Tom prilikom jedno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << lice je zadobilo povrede, ukazana mu je pomoć u Domu zdravlja u južnom delu grada I konstatovane su lake telesne povrede", rekao je Bojić Tanjugu.
Bojić je dodao da se oštećeni I još jedan mladić, takođe albanske nacionalnosti, nalaze u policijskoj stanici I od njih se trenutno uzimaju izjave.
Istraga o ovom slučaju je u toku.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija








