Izvor: HotSport.rs, 06.Apr.2024, 17:14

GOLMAN TZV. KOSOVA SE PROPISNO OBRUKAO: Neshvatljiva greška i gol kakav odavno nije viđen u Premijer ligi! (VIDEO)

Kakva greška U toku su utakmice 32. kola Premijer lige, a jedna od njih je meč Everton – Barnli, koji je već sada obeležio čuvar mreže gostiju.  Igrao se treći minut sudijske nadoknade u prvom poluvremenu, kada je Arijanet Murić napravio neshvatljivu grešku. Nakon jedne lopte koju su mu vratili defanzivci, Murić je oklevao pri ... Read more
The post GOLMAN TZV. KOSOVA SE PROPISNO OBRUKAO: Neshvatljiva greška i gol kakav odavno nije viđen u Premijer ligi! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport....
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija