Edi Rama: Odnosi sa Srbijom nikad bolji

Izvor: Vesti-online.com, 22.Apr.2015, 13:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Edi Rama: Odnosi sa Srbijom nikad bolji

Albanski premijer Edi Rama rekao je da je njegova izjava o ujedinjenju Albanije i Kosova izvučena iz konteksta i naglasio da odnosi između Albanije i Srbije nikada nisu bili bolji.

Rama je u intervjuu za "Al Džaziru Balkans" rekao da "moramo razumeti proces integracija, kao jedinstven instrument za modernizaciju naše stvarnosti i istovremeno se približiti jedni drugima, u velikoj ujedinjenoj evropskoj porodici".

Albanski premijer je u Briselu rekao da zemlje zapadnog Balkana razgovaraju o zajedničkom ulaganju u razvoj infrastrutkurne mreže, što je proboj kakav se ranije nije mogao zamisliti.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Rama: Izvukli mi izjavu iz konteksta

Izvor: Mondo, 22.Apr.2015

Albanski premijer Edi Rama izjavio je da je njegova izjava o ujedinjenju Albanije i Kosova izvučena iz konteksta i naglasio da odnosi između Albanije i Srbije nikada nisu bili bolji...Foto: European Council/Enzo Zucchi..On je u intervjuu za "Al Džaziru Balkans", koju prenosi agencija ATA, rekao da...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.