Izvor: RTS, 08.Jan.2023, 21:36

Brnabić sa Raisijem o saradnji Srbije i Interpola

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i predsednik Interpola general major Ahmed Naser Al Raisi konstatovali su, na sastanku u Dubaiju, da postoji visok stepen saradnje Srbije i Interpola i dogovorili se da se radi na njenom dodatnom unapređivanju.
Premijerka Brnabić se zahvalila Raisiju na principijelnom stavu Interpola kada je reč o članstvu takozvanog Kosova u ovoj organizaciji i naglasila da bi takvi potencijalni potezi bili iskorišćeni isključivo >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << za političke razmirice, kao i da je veoma značajno što Interpol nije dozvolio da se to dogodi, saopšteno je iz kabineta predsednice Vlade Srbije.

Brnabićeva i Raisi su se usaglasili da su dve ključne oblasti o kojima bi u budućnosti trebalo razgovarati borba protiv sajber kriminala i finansijskog kriminala.
Premijerka je istakla da je Srbija u potpunosti spremna na saradnju sa Interpolom u ovim oblastima i da želi da doprinose globalnoj borbi protiv svih oblika kriminala.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.