Izvor: Radio Slobodna Evropa, 18.Avg.2011, 15:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Biler: KFOR čuva sjever Kosova
Komandant KFOR-a Erhard Biler izjavio je da će prijelazi na sjeveru Kosova ostati pod kontolom KFOR-a sve dok se ne nađe neko održivo rješenje tokom dijaloga Beograda i Prištine.
Sigurnosne zone su uspostavljene radi uspostavljanja sigurnosti i ostaće na snazi sve dok smatramo da su potrebne, rekao je Biler u intervjuu za Koha Ditore. On je kazao da na sjeveru vlada napeto stanje, gdje su, kako je naveo, kriminalne grupe izmiješane s radikalnim elementima i političkim predstavnicima.
...
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











