Bez hapšenja u akciji Euleksa

Izvor: Beta, 08.Sep.2011, 15:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez hapšenja u akciji Euleksa

ZUBIN POTOK, 8. septembra 2011. (Beta) - Predsednik Opštine Zubin Potok Slaviša Ristić rekao je u četvrtak da je završena akcija Euleksa u toj opštini i da niko nije uhapšen.

Euleks je u četvrtak rano ujutru počeo pretragu terena u okviru istrage o ubistvu kosovskog specijalca 26. jula. Taj policajac je poginuo u obračunu sa kosovskim Srbima kada su specijalci pokušali da zauzmu prelaze ka Srbiji.

Dok je trajala akcija, Euleks je blokirao magistralni put Kosovska Mitrovica-Ribarić u mestu Zupče, a vojnici Kfora sporedne puteve.

Istovremeno, Srbi iz Ibarskog Kolašina su se okupili na oko kilometar od pripadnika Euleksa i svojim vozilima takodje preprečili put, ali nije došlo do incidenta.

..
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.