Izvor: RTS, 07.Nov.2013, 08:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bačena bomba na prostorije Tačijeve stranke
Eksplozivna naprava bačena noćas na prostorije Demokratske partije Kosova u naselju Bošnjačka mahala, u severnom delu Kosovske Mitrovice. Niko nije povređen.
Nepoznate osobe bacile su protekle noći eksplozivnu napravu na prostorije Demokratske partije Kosova u naselju Bošnjačka mahala, u severnom delu Kosovske Mitrovice.
U ovom incidentu, koji se dogodio u 2.10 sati, niko nije povređen, a pričinjena je materijalna šteta.
Regionalni šef operative >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << kosovske policije Željko Bojić rekao je Tanjugu da je na prostorije stranke Hašima Tačija u Nemanjinoj ulici u Kosovskoj Mitrovici bačena bomba "M-75".
Bojić je dodao da je policija izašla na lice mesta i da je pokrenuta istraga povodom ovog bombaškog napada.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija













