Izvor: JužneVesti.com, 25.Apr.2021, 10:52

Vaterpolisti Naisa izgubili od Vojvodine u Čairu

Vaterpolisti Naisa porazom su završili regularni deo takmičenja u Superligi Srbije. Nišlije su na svom terenu u 18. kolu izgubile od novosadske Vojvodine sa 8:3. I pre ovog meča Nais je sa osme pozicije obezbedio plej-of i duel sa Radničkim, dok će Vojvodina u doigravanje sa pozicije pet.

Nisu uspeli vaterpolisti Naisa da prekinu lošu seriju, pošto su i u poslednjem kolu regularnog dela vaterpolo Superlige Srbije zabeležili poraz >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << poraz u nizu.

Novosađani su pitanje pobednika rešili već u prvom poluvremenu, pošto je do dužeg odmora bilo 6:0 za goste. Nais se "upisao" na semaforu u trećoj deonici kada je postugnut jedan gol, dok je egal viđen samo u četvrtoj četvrtini, koja je završena rezultatom 2:2.

Najefikasniji igrači susreta bili su Marić, Radovanlija i Gusarov sa po dva postignuta gola u redovima Novosađana, dok su se kod Naisa u strelce upisali Šilj, Vasić i Milošević.

Vaterpolisti Naisa nastavljaju takmičenje u plej-ofu, a tamo ih očekuje najbolji tim lige, Radnički iz Kragujevca.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.