Izvor: juGmedia, 16.Jun.2014, 18:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Upozorenje RHMZ: Rast nivoa Veternice, Jablanice, Nišave i Južne Morave
LESKOVAC/NIŠ – U narednim danima doći će do obilnih padavina i rasta nivoa reka među kojima su i Veternica, Jablanica i Nišava, upozorava Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RHMZ). Na sajtu RHMZ navedeno da se 17. i 18. juna u zapadnim, centralnim i južnim krajevima očekuju obilni pljuskovi (30 do 60 mm). Hidrološko upozorenje odnosi se
Pogledaj vesti o: Leskovac
Povezane vesti
Moguć porast vodostaja i izlivanja bujičnih voda
Izvor: JužneVesti.com, 17.Jun.2014, 15:21
Pošto se 17. i 18. juna u zapadnoj, centralnoj i južnoj Srbiji očekuju obilni pljuskovi od 30 do 60 mm po kvadratnom metru, iz Republičkog hidro-meteorološkog zavoda upozoravaju na moguć porast nivoa reka.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













