Uhapšena dva funkcionera zbog primanja mita (VIDEO)

Izvor: juGmedia, 30.Avg.2018, 16:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšena dva funkcionera zbog primanja mita (VIDEO)

Zbog sumnje da su primili mito, odnosno 3 hiljade evra od odgovornog lica i manjiskog akcionara jedne veterinarske stanice, uhapšeni su funkcioner Skupštine opštine Blace M.V. (35) i odgovorno lice opštinske uprave Blace i predstavnik većinskog vlasnika  Veterinarske stanice Blace Z.M. (50).

Osumnjičeni se terete da su zahtevali i primili mito kako bi na skupštini akcionara usvojili odluku o imenovanju direktora Veterinarske stanice Blace koga su  predložili mali akcionari.

Akciju hapšenja pogledajte u videu ispod teksta.

Nastavak na juGmedia...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.