Palilulsko veče „U Srcu Palilule“

Izvor: JuznaSrbija.info, 04.Jun.2015, 00:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Palilulsko veče „U Srcu Palilule“

Tradicionalna manifestacija Palilulsko veče, održana je na prostoru između Palilulske pijace i rampe, uz učešće mnogobrojnih muzičara iz Niša i cele Srbije.

Kao zvezda večeri nastupila je pevačica Jelena Kostov.


Više hiljada ljudi prisustvovalo je tradicionalnoj manifestaciji Palilulsko veče, koja se održava pod motom „U srcu Palilule“. Posetioci svih generacija uživali su uz pesmu i igru poznatih izvođača iz Niša i cele Srbije.

Veče >> Pročitaj celu vest na sajtu JuznaSrbija.info << su otvorili najmlađi, pobednici Karaoka festa, a nakon njih nastupio je Niški vojni orkestar.

Na sceni su smenjivali – vokalni sastav Konstantin, Crkveno-igrački ansambl Branko, mešoviti hor Učiteljska lira, hor Gracija.

Za kraj večeri bili su zaduženi orkestar Kristijana Azirovića i pevačica Jelena Kostov, kao zvezda večeri.

Na prostoru Palilulske pijace održan je i Festival vina, a na štandovima su bili izloženi i med, lekovito bilje, narodne rukotvorine.

Okolne ulice bile su zatvorene za saobraćaj, sve je podsećalo na nekadašnji korzo, uz mnogobrojne tezge gde su se prodavali slatkiši, piće, hrana, suveniri.

Lepo vreme i pun Mesec, uz mnogobrojne posetioce i šetače, doprineli su dobroj atmosferi i još jednoj veseloj Palilulskoj večeri. 

Nastavak na JuznaSrbija.info...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.