Izvor: JUGpress.com, 01.Dec.2019, 16:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Leskovčani ne posustaju

LESKOVAC

Rukometaši Dubočice 54 ostvarili su novu pobedu u Superligi Srbije, pobedivši u Aranđelovcu ekipu „Šamota 65“ rezultatom 28:32 (15:12). Domaća ekipa je u prvom poluvremenu bila bolji tim, stalno u vođstvu koja je najviše iznosila četiri gola razlike, do koje su došli pri kraju poluvremena. U nastavku igre gosti su uspeli da u 38. minutu izjednače i neizvestan rezultat se održavao narednih deset minuta. Već u 52. minutu „Dubočica 54“ vodi sa tri gola prednosi >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << (23:26) i tu prednost su očuvali do kraja.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali Pešić, Cvetković, Simić 1, Prodanović, Stanković 1, Nikolić V. 1, Marinković, Nikolić M. 6, Pavlović 2, Mađar 1, Mitrović 2, Gašić, Radivojević 2, Matović 3, Atanasković 13 (igrač utakmice), Radosavljević.

Sledeć vikenda u okivru 13. kolu u Leskovac dolazi ekipa „Crvene zvezde“.

PodeliteClick to share on Facebook (Opens in new window)Kliknite ovdje za dijeljenje na Twitteru (Opens in new window)Kliknite za slanje emaila prijatelju (Opens in new window)Click to share on Skype (Opens in new window)