JKP  NAISSUS : Planirani radovi za predstojeći vikend

Izvor: JuznaSrbija.info, 24.Apr.2026, 16:36

JKP NAISSUS : Planirani radovi za predstojeći vikend

Iz JKP „Naissus“ saopštavaju da će tokom predstojećeg vikenda, 25. i 26. aprila, zbog radova na rekonstrukciji vodovodne mreže, doći do privremenog prekida u vodosnabdevanju u nekoliko gradskih naselja.

Ekipe gradskog vodovoda obavljaće radove na iskopu u ulici Lazara Trifunovića kod broja 10.

Vreme prekida: Vodosnabdevanje će biti obustavljeno >> Pročitaj celu vest na sajtu JuznaSrbija.info << u periodu od 8 do 15 časova.

Obuhvaćena lokacija: Isključivo pomenuta ulica (Lazara Trifunovića).

U nedelju su planirani obimniji radovi na iskopu u Vinaverovoj ulici (bb).

Vreme prekida: Radovi će se izvoditi od 8 do 15 časova.

Obuhvaćene lokacije: Osim Vinaverove ulice, moguć je prekid u vodosnabdevanju i u ulici Pukovnika Rajevskog, kao i na širem prostoru naselja Beograd mala.

Iz vodovoda apeluju na potrošače da na vreme pripreme neophodne zalihe vode za piće i osnovne potrebe. Nakon završetka radova i ponovnog puštanja vode, može doći do prolaznog zamućenja, pa se preporučuje ispiranje cevi do pojave bistre vode.

Nastavak na JuznaSrbija.info...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.