Uhapšeni osumnjičeni za nasilje

Izvor: S media, 20.Jan.2010, 20:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni osumnjičeni za nasilje

Nebojša S. (26) i Radosav N. (50), obojica iz Ćuprije, uhapšeni su i odredjena im je mera policijskog zadržavanja, zbog nasilničkog ponašanja, ometanja službenog lica, nasilja u porodici i ugrožavanja opasnim oružjem, saopstila je danas Policijska uprava u Jagodini.

U saopštenju se navodi da postoji osnovana sumnja da je Nobojša S. "izvršio krivično delo ometanja ovlašćenog službenog lica u obavljanju poslova bezbednosti ili održavanja javnog reda i krivično >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << delo nasilja u porodici, a Radosav N. da je izvršio krivično delo ugrožavanja opasnim orudjem pri tuči i svadji".

"Radosav i Nebojša su juče zajedno bili u ugostiteljskom objektu 'Trokadero' u Ćupriji, odakle su noćas oko jedan sat posle ponoći otišli kući kod Radosava, gde je on verbalno malteretirao suprugu u prisustvu kćerke, upućujući joj pogrdne reči i praveći pogrdne gestove", piše u saopštenju.

Radosav je pištoljem, marke "CZ 88", kalibra devet milimetara, za koji nema dozvolu, pretio ukućanima da će ih pobiti. Posle toga, započinje tuča izmedju Radosava i Nebojše.

Posle dolaska policije, Nebojša "zatvorenom šakom zadaje jedan udarac u predelu glave Radosavu i nanosi mu laku telesnu povredu, a potom napada i jednog policijskog službenika, ali ne uspeva da ga povredi", navedeno je u saopštenju.

Radosava N. i Nebojšu S. policija je sprovela u Kazneno-popravni zavod u Ćupriji.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.