Stabilno stanje povređenih u sudu

Izvor: B92, 08.Mar.2013, 09:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Stabilno stanje povređenih u sudu"

Ćuprija -- Direktor Opšte bolnice u Ćupriji dr Predrag Drenovaković izjavio je da je stanje dvojice povređenih u Osnovnom sudu u Paraćinu stabilno.

"Stanje povređenih je stabilno, opekotine se obrađuju i pod terapijom su", rekao je Drenovaković.

Reč je o policajcu B. T. iz Paraćina i G. M (44), koji je juče u zgradi Osnovnog suda u Paraćinu, polio sebe i policajca benzinom i zapalio.

Prema saopštenju Policijske uprave u Jagodini, G. M je juče oko 9.30 >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sati u holu zgrade Osnovnog suda u Paraćinu "najpre sebe a potom i policijskog službenika polio zapaljivom tečnošću i upalio".

"Tom prilikom obojica su zadobila teške telesne povrede, a lakše je povređen i radnik obezbeđenja suda koji se nalazio na mestu događaja", stoji u saopštenju.

Policija je protiv G. M podnela krivičnu prijavu "zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo napada na ovlašćeno sluzbeno lice u vršenju službene dužnosti i krivično delo izazivanja opšte opasnosti".

G. M je to, navodno, uradio nezadovoljan odlukom Osnovnog suda u Paraćinu da mu se popiše i zapleni imovina zbog duga od dva miliona dinara.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Stabilno stanje zapaljenih u sudu u Paraćinu

Izvor: Kurir, 08.Mar.2013

Opekotine povređenih, Gordana Milojevića, koji je juče upao u zgradu suda, polio se benzinom i zapalio sebe i policajca Blagoja T, se obrađuju i oni su pod terapijom..ĆUPRIJA - Direktor Opšte bolnice u Ćupriji dr Predrag Drenovaković, izjavio je da je stanje dvojice povređenih od vatre, Gordana...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.