Radnički i Jagodina podelili bodove u Nišu

Izvor: Sportski Žurnal, 06.Okt.2013, 20:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički i Jagodina odigrali su u Nišu nerešeno 1:1, u utakmici osmog kola Superlige Srbije.
Domaćin je dobro počeo meč i u završnici prvog dela poveo sa igračem manje, nakon što je Pavlović zaradio drugi žuti karton. U nastavku je vođena žestoka borba, Jagodinci su u završnici izjednačili i opasno zapretili da bi mogli do sva tri boda.
Strelac za Radnički bio je Aleksandar Trišović u 42. minutu iz slobodnog udarca, a izjednačenje i konačan rezultat postavio je Miloš Lepović u 71. minutu.
Oslabljeni Radnički je, međutim, odoleo naletima gostiju, koji su susret završili takođe sa desetoricom pošto je u sudijskoj nadoknadi El Monir dobio direktan crveni karton.