Podrška preko spikerfona

Izvor: RTS, 17.Feb.2011, 21:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podrška preko spikerfona

Kako bi demantovao da je Saša Dragin jedan od ministara čiju će smenu predložiti, Dragan Marković Palma uključio je spikerfon na telefonu i javno, pred novinarima, rekao Draginu da uopšte nije na tom spisku.

Dragan Marković Palma poručio je da će tražiti promene dva ministra u Vladi naglasivši da se ne sme dozvoliti da se uvozi mleko, uništava stočni fond i da poljoprivrednici žive sve teže.

Posle spekulacija da je Marković mislio na Sašu Dragina, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << gradonačelnik Jagodine i lider Nove Srbije rešio je da to demantuje. Marković je to i lično rekao Draginu, ali tako što je uključio "spikerfon", kako bi novinari mogli da čuju ceo razgovor.

"I još nešto gospodine ministre, da Vam kažem, a Vi me to niste pitali, a sada slušaju novinari, ja sam govorio da treba dva ministra da budu smenjena iz Vlade Republike Srbije i da Vam kažem da niste Vi na spisku, da od ova dva ministra budete jedan koga ću ja predložiti da bude smenjen u narednom periodu", rekao je Dragan Marković u telefonskom pozivu Draginu.

"Ne samo zato što ste se Vi stvarno mučili da pomognete poljoprivrednim proizvođačima nego i što ova godina se razlikuje od prošle kada su u pitanju subvencije i sve ostale pomoći poljoprivrednicima", poručio je Palma.

Ministar Saša Dragin se zahvalio Markoviću, koji ga je potom, pred novinarima i pozdravio.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.