Izvor: Sportski Žurnal, 06.Sep.2012, 14:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počela ugradnja reflektora u Jagodini
Predsednik FK Jagodina Goran Milanović rekao je da je na stadionu ovog kluba počela izgradnja reflektora, koji će biti završenu u novembru.
– Konačno i definitiovno počeli su radovi na izgradnji reflektora i očekujem da negde u novembru zasvetle sijalice i odigramo prvu utakmicu na našem stadionu pod reflektorima – rekao je Milanović.
On je dodao da nema nikakvih prepreka da izvođač radova taj posao, koji je dobio na tenderu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << ne završi na vreme.
Milanović je istakao da su sijalice za reflektore, poklon Fudbalskog saveza Srbije, već stigle u Jagodinu.
Skupština grada je u budžetu za 2012. godinu opredelila sredstva za ovu investiciju.
Reflektori na stadionu u Jagodini imaće snagu od 1.400 luksa, što je UEFA standard za igranje reprezentativnih utakmica na svim nivoima
Pogledaj vesti o: Jagodina
Nastavak na Sportski Žurnal...







