Izvor: B92, 30.Jul.2013, 10:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Palma: Dajte da ja dovodim strance
Jagodina -- Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma kaže da je zatražio od Vlade zadatak da dovede strane investicije u 20 gradova u Srbiji.
Predsednik Skupštine Jagodine u više navrata je govorio da je on najuspešniji u privlačenju investicija, a sada je istakao da ima i bolju poziciju za to od premijera i vicepremijera.
"Imam bolju poziciju od premijera ili prvog potpredsednika jer njih primaju na najvišem nivou i političarima nije prijatno da gube svoje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << investitore i daju ih nama", rekao je Marković.
On je rekao da ima i veliki broj poslovnih prijatelja u Evropi koji mu pomažu u kontaktima sa njihovim kolegama.
Inače, on je nedavno rekao da je odbio ponudu premijera Ivice Dačića da preuzme ministarsku funkciju u rekonstruisanoj Vladi Srbije.
"Dačić me je juče pitao: Da li hoćeš da budeš ministar u rekonstruisanoj vladi?, rekao sam: Ne" , rekao je Marković ne precizirajući koji mu je resor nuđen.
Pogledaj vesti o: Jagodina
PALMA: Dajte da ja dovodim strance u Srbiju!
Izvor: Telegraf.rs, 30.Jul.2013
- Imam bolju poziciju od premijera ili prvog potpredsednika, jer njih primaju na najvišem nivou i političarima nije prijatno da gube svoje investitore i daju ih nama - kaže lider JS-a










