Izvor: MozzartSport.com, 03.Okt.2020, 17:03

Marko Mirić vodio Radnički do trijumfa, Jagodina bolja od Železničara

Kragujevčani su na prvom mestu Prve lige Srbije

Za sada je u Prvoj ligi Srbije najbolji Radnički 1923. Tim iz Kragujevca igra dobar fudbal i već sada je istakao kandidaturu da bi mogao do Superlige sledeće sezone. Danas mu je u gostima bio Dinamo iz Vranja koji je poslednji na tabeli, tako da ne iznenađuje što su Kragujevčani slavili sa 2:0 (0:0).

Nije to baš sve išlo lako jer je na poluvremenu bilo 0:0, ali je Radnički u nastavku utakmice podigao ritam igre >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << i uspeo je da postigne dva gola.

Prvi je bio delo Marka Mirića koga se sećamo iz dresa Crvene zvezde u sezoni 2013/2014. On je pogodio u 46. minutu i tak doneo prednost Radničkom, da bi u 58. minutu Stevan Kovačević postavio konačan rezultat.

Do kraja utakmicenije bilo promena pa je tako Radnički stigao do 23. boda na kontu čime drži prvo mesto. Drugi je Kabel sa 22 boda i utakmicom manje od Radničkog.

U drugoj utakmici dana Jagodina je ranim golom presekla Železničar i tako je ostalo do samog kraja - 1:0 (1:0).