LE - Srbi brane, ali i napadaju Bazel, Ranđelović vreba priliku sa klupe! (SASTAVI)

Izvor: Sportske.net, 06.Avg.2020, 20:33

Još dve zanimljive utakmice u Evropi.

U terminu od 21 sat igraju se dve utakmice osmine finala Lige Evrope.

Bazel će na domaćem terenu dočekati Ajntraht nakon što je slavio u prvoj utakmici u Nemačkoj rezultatom 3:0.

Gol Švajcaraca braniće nekadašnji golman Jagodine Đorđe Nikolić, dok će na terenu od prvog minuta u dresu tima iz Frankfurta biti reprezentativac Srbije Filip Kostić.

Pobednik dvomeča će se u četvrtfinalu sastati sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Šahtjorom.

⌛️ In etwas mehr als einer Stunde geht’s los im Joggeli! 🔥 Das sind unsere ersten 1️⃣1️⃣ #FCBasel1893 #WyterInEuropa #zämmestark #rotblaulive pic.twitter.com/zCS70jpqpw