KORICA KOD PALME

Izvor: Kurir, 24.Mar.2011, 09:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KORICA KOD PALME

Generalni sekretar Sportskog saveza Srbije Dane Korica posetio je Jagodinu i Aranđelovac, gde je bio gost na kik-boks i karate mečevima.

- Dragan Marković Palma je bio sjajan domaćin u Jagodini, a u to su se uverili i pomoćnik ministra sporta Dragan Atanasov, direktor Republičkog zavoda za sport Jasminko Pozderac i predsednik Karate federacije Srbije Slavoljub Piper - istakao je Korica.

Predsednik SSS Aleksandar Šoštar i potpredsednik Dušan Dimitrijević ugostili su predsednicu Evropske pešačke federacije Lik Nilsen, dok su sportski direktor Dragan Šešum i stručni saradnik Miloš Marković počeli s realizacijom jačanja opštinskih sportskih saveza.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.