Jagodina uzela omladinca Partizana

Izvor: B92, 29.Dec.2014, 14:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jagodina uzela omladinca Partizana

Dosadašnji golman omladinske ekipe Partizana Đorđe Nikolić potpisao je danas trogodišnji ugovor sa fudbalskim klubom Jagodina.

Đorđe Nikolić je rodjen 1997. godine i do sada je bio član omladinske ekipe Partizana i omladinske reprezentacije Srbije, igrača do 18 godina.

"Mislim da je ovo najbitniji trenutak u dosadašnjoj karijeri. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Potrudiću se da se dokaže da je ovo bila prava odluka i da je Jagodina pravo mesto za razvijanje moje karijere", rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.

On je dodao da će dobrim radom i trudom pokušati "da se nametne treneru Simi Kruniću i da zasluži minutažu".

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Partizanovac prešao u Jagodinu!

Izvor: Sportske.net, 29.Dec.2014

Dosadašnji golman omladinske ekipe Partizana Đorđe Nikolić potpisao je danas trogodišnji ugovor sa fudbalskim klubom Jagodina.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.