Jagodina iščupala bod u Užicu, Tijagove makazice potez meseca!

Izvor: Blic, 23.Mar.2013, 17:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jagodina iščupala bod u Užicu, Tijagove "makazice" potez meseca!

Fudbaleri Slobode i Jagodine odigrali su u Užicu nerešeno 1:1 (1:0), u zaostaloj utakmici 19. kola prvenstva Srbije.

Jagodinci su do boda došli u poslednjim trenucima meča, kada je Živanović u nadoknadi sudijskog vremena uspeo da izjednači. Strelac za Slobodu bio je Tijago u 30. minutu kada je na spektakularan način posle primljene lopte na grudima "makazicama" savladao Bondžulića.

Utakmica na stadionu kraj Djetinje prvobitno je trebalo da bude odigrana pošle >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << subote, ali je odložena zbog lošeg terena.