Izvor: Mondo, 23.Jun.2013, 16:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JAGODINA: Hadžibulić za Evropu
Jagodinci brzo pronašli zamenu za najboljeg strelca prošle sezone Miloša "Popaja" Stojanovića. U klub stigao iskusni Sead Hadžibulić.
Nekadašnji napadač Novog Pazara, Javora i Hajduka iz Kule vratio se u Srbiju.
Posle osvojene titule prvaka Singapura sa Tampin Roversima, Sead Hadžibulić odlučio je da ponovo zaigra u Jelen Superligi.
Dogovor je postignut sa Jagodinom, četvrtoplasiranim timom u prošlom prvenstvu, koji će se u ponedeljak naći u >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << žrebu za drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.
"Zahvaljujem se ljudima koji su me angažovali. Verujem da sam napravio pravi potez dolaskom u Jagodinu. Stigao sam na preporuku trenera Mladena Dodića, znam šta se traži i očekuje od mene i mislim da neće biti problem da se adaptiram na novu sredinu. Daću svoj maksimum da ekipa održi nivo igre koji je prisutan poslednjih godina", istakao je Hadžibulić na promociji.
Vladan Đurđević, savetnik predsednika Goran Milanović, ocenio je da će iskustvo 30-godišnjeg Hadžibulića biti od velike pomoći "ćuranima".
"Sead ispunjava visoke kriterijume koje ima Jagodina i sigurni smo da će njegovo internacionalno iskustvo i kvalitet biti veliko pojačanje za naše evropske ambicije", kazao je Đurđević.
(MONDO, foto: FK Jagodina)








