Izvor: B92, 21.Jul.2014, 16:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FKJ: Studenti besplatno na Kluž
Prodaja ulaznica za revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Jagodine i Kluža počinje u sredu.
Blagajne stadiona u sredu biće otvorene od 10 do 18 časova, a u četvrtak od 10 sati, pa do početka meča, tj. 20.30 časova.
Ulaznice za severnu i južnu tribinu koštaju 200 dinara, za istočnu 300, a za zapadnu 400 dinara.
Studenti iz Jagodine i oni koji su iz Jagodine, a studiraju u drugim gradovima Srbije i Evrope, imaju pravo na besplatan ulaz, ali se moraju javiti u sredu u upravnoj zgradi kluba (10 do 16h) i sa sobom poneti indeks kako bi dobili besplatne ulaznice.
U prvom meču u Rumuniji nije bilo golova.
Pogledaj vesti o: Jagodina
''Lale'' priželjkuju nemoguće, u četvrtak slobodan ulaz!
Izvor: Sportske.net, 21.Jul.2014
Fudbaleri Vojvodine isčekuju revanš meč kvalifikacija za Ligu Evrope, a uprava je odlučila da širom otvori kapije ''Karađorđa''.
Jagodina - Karte za Kluž od srede
Izvor: Sportske.net, 21.Jul.2014
Fudbalski klub Jagodina saopštio je cene ulaznica za revanš meč drugog kola kvalifikacija Lige Evrope protiv rumunskog Kluža.












