ČK: Jagodina - Mio Bigano (sub, 19)

Izvor: B92, 04.Feb.2011, 16:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ČK: Jagodina - Mio Bigano (sub, 19)

Rukometašice Jagodine u subotu igraju prvi meč osmine finala Čelendž kupa protiv francuskog Mio Biganoa iz Bordoa.

Trener rukometašica Jagodine Zoran Ivić izjavio je da ga interesuje samo pobeda protiv francuskinja.

"U prvom meču, kao i u revanšu za sedam dan u Francuskoj, moramo da pobedimo kako bi ostvarili ambicije i našli se u završnici Čelendž kupa. Mislim da to možemo", rekao je Ivić na zajedničkoj konferenciji za novinare uoči meča sa Mio Biganoom. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

On je ocenio da njegove izabranice za protivnika imaju "izuzetno dobru ekipu, koja ima puno iskustva u medjunarodnim takmičenjima".

"Francuski ženski rukomet nalazi se u samom svetskom vrhu. Verujem, međutim, u tim koji predvodim sa klupe. Očekujem dobar rezultat i mislim da možemo da se plasiramo u četvrtfinale", poručio je Ivić.

Jagodina je u domaćoj Superligi u prvom delu sezone zauzela treće mesto, a u svojim redovima ima tri reprezentativke Srbije.

Trener Mio Biganoa Emanuel Majonad, takođe se nada dobrom rezultatu u subotnjoj utakmici.

"Naš cilj u Jagodini biće da ostvarimo povoljan rezultat kako bi u revanšu 12. februara u Bordou obezbedili plasman u četvrtfinale", zaključio je Majonad.

Utakmica Jagodina - Mio Bigano igra se od 19 časova u hali "JASA" u Jagodini, a uprava domaćeg kluba ranije je odlučila da ulaz bude besplatan. Sudiće Katsikis i Mihalidis (Grčka).

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.