Bivši igrač Zvezde u Jagodini

Izvor: Mondo, 19.Jan.2016, 17:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivši igrač Zvezde u Jagodini

"Ćurani" doveli tri pojačanja

Foto: MN Press

Fudbaleri Jagodine maksimalno se pripremaju za predstojeća iskušenja koje ih očekuju u prolećnom delu Superlige i u Kupu Srbije.

Uprava kluba odlučila je da angažuje pojačanja.

Posle odlaska Milana Milinkovića rukovodstvo Jagodine pojačalo je poziciju desnog beka bivšim igračem Crvene zvezde i Javora Predragom Đorđevićem.

Osim njega u klub je stigao i vezni fudbaler Vuk Mitošević. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << On je stigao u redove Jagodine nakon povratka iz Kazakstana.

Iz iste zemlje stigao je i treći novajlija u redove "ćurana". Zapravo je reč o dobro poznatom licu – bivšem kapitenu Ivanu Cvetkoviću.

On je odlučio da se vrati u redove tima sa kojim je dostigao najveće uspehe u karijeri i imao veliki udeo u osvajanju Kupa Srbije 2013. godine. Cvetković je sa Jagodincima osvojio i treće mesto u prvenstvu 2014. godine, stigao do novog fiinala Kupa Srbije iste godine, kao i igranja u kvalifikacijama za Ligu Evrope, što je najveći uspeh u istoriji kluba.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.