Babić: Mladi tim zaslužio finale

Izvor: B92, 10.Apr.2014, 11:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Babić: Mladi tim zaslužio finale

Trener Vojvodine Branko Babić izjavio je da je njegov mladi tim zaslužio da se nađe u finalu Kupa Srbije.

Novosađani su u dvomeču bili bolji od Spartaka, oba puta sa po 1:0, pa ih sedmog maja očekuje repriza prošlogodišnjeg finala sa Jagodinom.

"Zadovoljan sam jer smo igrali protiv veoma korektne ekipe. Spartak je imao problema zbog odsustva Kovačevića i Radovića, to je nama možda i doneli malu prednost. Donekle sam bio i nezadovljan svojom ekipom, posle nekoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << utakmica u visokom ritmu, ovom mladom timu je bilo teško da to stalno ponavlja. Ali ipak razumem sve to. Drago mi je što su i uz malo nervozu uspeli da postignu gol i utakmicu završe pobedom. Mislim da je ulazak u finale veoma bitan za njihovu afirmaciju. Klub je i ranije igrao u finlalu, ali i ovaj mlad tim ga u porpunosti zaslužuje", rekao je Babić.

Trener Spartaka Dragan Kanatlarovski čestitao je Vojvodini i izvinio se navijačima, jer se Subotičani nisu plasirali u finale.

"Čestitam Vojvodini plasman u finale, zasluženo su otišli dalje. Bili su bolji i u prvom meču, a mi smo odstupili od naše agresivne igre. Moram da se izvinim navijačima, jer nismo uspeli da se plasiramo u finale. Do kraja sezone nas čekaju teške utakmice“, rekao je Kanatlarovski.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.