BESPLATNE ULAZNICE ZA STUDENTE U JAGODINI

Izvor: Kurir, 23.Dec.2010, 16:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BESPLATNE ULAZNICE ZA STUDENTE U JAGODINI

JAGODINA - Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma izjavio je da su mladi u tom gradu zakon i da oni imaju prioritet u svemu što se radi.

Obraćajući se studentima Pedagoškog fakulteta i pet fakulteta Megatrend univerziteta u Jagodini, na sednici Skupštine grada, Marković je istakao da će Jagodina biti jedini grad u kome neće biti komunalne policije, a da će sredstva koja bi bila izdvojena u budžetu za rad te policije biti usmerena u fondove za pomoć mladim >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u gradu.

Jagodina nije grad kriminala, rekao je Marković i dodao da će svi studenti koji studiraju u tom gradu, od 1. janura, moći besplatno da posećuju Akva park, Zoološki vrt, Muzej voštanih figura i sve utakmice superligaša u fudbalu "Jagodinu", uz pokazivanje indeksa.

- Ja i Jedinstvena Srbija, čiji sam predsednik, nikada nećemo prihvatiti gej brakove, venčanja dva muškarca - rekao je Marković i zapitao koga će dete, kad ga ti ljudi usvoje, zvati mama, a koga tata.

On je dodao da će jedan morati da nosi brkove da bi dete moglo da ih prepozna.

- Da li je normalno da muškarac dođe kući i kaže roditeljima, evo doveo sam svoju najveću ljubav sa kojom ću se venčati i za ruku vodi drugog muškarca. Šta da kažu roditelji, umesto snaje sin im doveo zeta - rekao je Marković i pozvao studente da o tome govore u mestima odakle su.

Marković je podsetio da je u organizaciji Skupštine grada, Beč posetilo 250 studenata iz Jagodine, "a odlazak negde u inostranstvo grad će za studente organizovati i naredne godine".

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Palma obećao besplatne ulaznice za studente

Izvor: Glas javnosti, 24.Dec.2010, 07:02

JAGODINA - Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković-Palma izjavio je da su mladi u tom gradu zakon i da oni imaju prioritet u svemu što se radi...Obraćajući se studentima Pedagoškog fakulteta i pet fakulteta Megatrend univerziteta u Jagodini, na sednici Skupštine grada, Marković je istakao da će...

Nastavak na Glas javnosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.