NIŽE CENE JATOVIH KARATA

Izvor: Kurir, 12.Maj.2011, 15:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NIŽE CENE "JATOVIH" KARATA

BEOGRAD - Kompanija "Jat Airways" će od danas do 26. maja svojim putnicima prodavati karte po povoljnijim cenama za putovanja od 16. maja do 30. juna, najvaljeno je iz te kompanije.

Povratna karta za Dubrovnik, ka kojem "Jat" leti od 17. Juna, može se kupiti po ceni od 99 evra i u tom promotivnom periodu prodaje, putnicima je data mogućnost da je iskoriste za bilo koji datum tokom sezone.

Tokom akcije, cena >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << karte u jednom pravcu za let od Beograda do Londona biće 89, za Geteborg, Kopenhagen i Stokholm 59, dok se iz Skoplja ili Ohrida do Beograda može stići za samo 39 evra. Za 99 evra može se kupiti povratna karta iz Beograda za Podgoricu, Tivat, Skoplje, Sarajevo, Solun i Ohrid.

Do Milana i Rima povratna karta košta 119 evra, Geteborga, Kopenhagena i Stokholma 139 evra, a za Atinu i Larnaku 159 evra, dok se iz Beograda do Tel Aviva i nazad, može se leteti za 259 evra.
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.