ZBOG NESTANKA STRUJE NAVIJAČI DEMOLIRALI AUTOMOBILE

Izvor: Kurir, 13.Jun.2010, 16:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZBOG NESTANKA STRUJE NAVIJAČI DEMOLIRALI AUTOMOBILE

DAKA- Grupa navijača u glavnom gradu Bangladeša, Daki, uništila je više automobila u neredima koji su nastali zbog havarijskog isključenja struje tokom prenosa utakmica Svetskog prvenstva u fudbalu.

Do isključenja je došlo tokom prenosa utakmice Argentina-Nigerija, nakon čega je u južnom delu Dake oko 200 navijača, naoružanih metalnim šipkama blokiralo nekoliko ulica i uništilo više automobila.

Kako je saopštila lokalna policija, u incidentu niko nije povređen.

Bangladeš često ima problema sa isključenjima struje, a tamošnja vlada obećala je da će učiniti sve kako bi se to što ređe događalo tokom Svetskog prvenstva.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Navijači uništavali automobile zbog nestanka struje za vreme SP

Izvor: S media, 13.Jun.2010

Grupa navijača u glavnom gradu Bangladeša, Daki, uništila je više automobila u neredima koji su nastali zbog havarijskog isključenja struje tokom prenosa utakmica Svetskog prvenstva u fudbalu...Do isključenja je došlo tokom prenosa utakmice Argentina-Nigerija, nakon čega je u južnom delu Dake...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.