Izvor: Kurir, 13.Jun.2010, 16:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ZBOG NESTANKA STRUJE NAVIJAČI DEMOLIRALI AUTOMOBILE
DAKA- Grupa navijača u glavnom gradu Bangladeša, Daki, uništila je više automobila u neredima koji su nastali zbog havarijskog isključenja struje tokom prenosa utakmica Svetskog prvenstva u fudbalu.
Do isključenja je došlo tokom prenosa utakmice Argentina-Nigerija, nakon čega je u južnom delu Dake oko 200 navijača, naoružanih metalnim šipkama blokiralo nekoliko ulica i uništilo više automobila.
Kako je saopštila lokalna policija, u incidentu niko nije povređen.
Bangladeš često ima problema sa isključenjima struje, a tamošnja vlada obećala je da će učiniti sve kako bi se to što ređe događalo tokom Svetskog prvenstva.
Navijači uništavali automobile zbog nestanka struje za vreme SP
Izvor: S media, 13.Jun.2010
Grupa navijača u glavnom gradu Bangladeša, Daki, uništila je više automobila u neredima koji su nastali zbog havarijskog isključenja struje tokom prenosa utakmica Svetskog prvenstva u fudbalu...Do isključenja je došlo tokom prenosa utakmice Argentina-Nigerija, nakon čega je u južnom delu Dake...



