Izvor: Radio Slobodna Evropa, 01.Dec.2013, 20:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sukob navijača i policije u Zagrebu
Nakon što je najveći derbi hrvatskog nogometa Dinamo - Hajduk prošao bez navijačkih sukoba, posle utakmice su ipak zabeleženi incidenti, prenose mediji.
Kako se navodi, oko 50 navijača se sukobilo sa snagama MUP-a nakon što je jedna baklja doletela među policajce. Srećom, gužva nije dugo trajala, a policija je koristila suzavac i pendreke kako bi rastjerala navijače.
Inače, navijači Dinama i Hajduka tokom utakmice zajedno su skandirali ustaški pozdrav "Za dom spremni" u...
Pogledaj vesti o: Incident
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Zgreb: Sukob navijača i policije
Izvor: Akter, 01.Dec.2013
Fudbalski navijači sukobili su se danas sa policijom u Zagrebu posle derbi utakmice 18. kola prvenstva Hrvatske između Dinama i splitskog Hajduka












