PIJANI SRBIN IZAZVAO INCIDENT NA BEČKOM AERODROMU! Avion kasnio 50 minuta, INTERVENISALA POLICIJA

Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Feb.2020, 19:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PIJANI SRBIN IZAZVAO INCIDENT NA BEČKOM AERODROMU! Avion kasnio 50 minuta, INTERVENISALA POLICIJA

Jedan pijani muškarac pravio je probleme u avionu austrijske avio-kompanije AUA na bečkom aerodromu "Švehat", zbog čega je kasnio let za Beograd.

Avion se nalazio na putu sa parking pozicije ka pisti za poletanje, kada se državljanin Srbije, kako je saopšteno, "ponašao veoma agresivno u avionu", pa je posada bila prinuđena da alarmira policiju, koja je putnika izvela iz aviona i privela u stanicu.

- Očigledno pijani putnik se protivio da sledi uputstva posade. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Pošto se nije smirio, posada je pozvala policiju. Drugi putnici i naša posada nisu povređeni - saopšteno je iz AUA.

Protiv državljanina Srbije podneta je prijava zbog pružanja otpora policiji.

Avion je iz Beča za Beograd poleteo u sredu posle podne, sa zakašnjenjem od 50 minuta.
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.