Izvor: Kurir, 26.Feb.2011, 20:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MUŠKARAC IZVRŠIO SAMOUBISTVO BOMBOM U MOSKVI
MOSKVA- Jedan čovek razneo se bombom u Moskvi, a u incidentu nije bilo drugih žrtava, javila je agencija Itar-Tass. Neidentifikovani muškarac izašao je iz automobila, izvukao osigurač iz bombe i poginuo na mestu događaja, kazali su ruskoj agenciji izvori iz gradske vlasti
MOSKVA- Jedan čovek razneo se bombom u Moskvi, a u >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << incidentu nije bilo drugih žrtava, javila je agencija Itar-Tass.
Neidentifikovani muškarac izašao je iz automobila, izvukao osigurač iz bombe i poginuo na mestu događaja, kazali su ruskoj agenciji izvori iz gradske vlasti.
Prema preliminarnim informacijama, reč je o samoubistvu.





