Izvor: NaDlanu.com, 15.Maj.2009, 18:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
King će biti u startnoj postavi protiv Mančester Sitija
LONDON, 15. maja 2009. (Beta-AP) - Fudbaler Totenhema Ledli King biće sutra u startnoj postavi u meču sa Mančester Sitijem, čak iako klub odluči da ga kazni, jer je bio uhapšen u pijanom stanju u blizini noćnog kluba. King je bio priveden u policiju posle incidenta prošle subote. "Ledli će sutra igrati. On se izvinio, jer zna da je pogrešio. ...
King ipak u sastavu Totenhema
Izvor: B92, 15.Maj.2009
Fudbaler Totenhema Ledli King biće u subotu u startnoj postavi u prvenstvenom meču sa Mančester sitijem, čak i ako klub odluči da ga kazni...Kingu preti klupska kazna jer je prošle subote priveden u policiju u pijanom stanju, a prethodno je uhapšen ispred jednog noćnog kluba, pod optužbom da...








