Izvor: Sportske.net, 20.Jan.2019, 15:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izbegnut težak incident na Australijan openu
Veliku sreću imala teniski sudija Alison Hjuz nakon današnjeg duela Ešli Barti i Marije Šarapove.
Nekoliko trenutaka nakon što je australijska teniserka Ešli Barti pobedila Ruskinju Mariju Šarapovu dogodio se incident na "Rod Lejver Areni" kada je "spajder" kamera proletela tik iznad glave glavnog sudije meča Alison Hjuz.
Ta kamera, koja lebdi iznad terena na kablovima, može da se kreće >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << vertikalno i horizontalno, i gledaocima pruža sjajne kadrove sa "Rod Lejver Arene" iz "ptičje" perspektive.
Ona se, međutim, nakon meča Barti i Šarapove nekontrolisano spustila i udarila u nadstrešnicu koja sudiju štiti od sunca i oborila je na zemlju.
Ni sudija ni sakupljači loptica, na sreću, nisu povređeni.
Barti je u tom meču pobedila Šarapovu u tri seta i plasirala se u četvrtfinale prvog Grend slem turnira u sezoni.
Pogledaj vesti o: Incident
HAOS NA AUSTRALIJAN OPENU! Kamera umalo UBILA glavnog sudiju! Samo pukom srećom izbegnuta JEZIVA TRAGEDIJA! (VIDEO)
Izvor: Kurir, 20.Jan.2019
Na meču između Ruskinje Marije Šarapove i domaće teniserke Ešli Barti glavni sudija umalo nije ostao bez glave, ali bukvalno!









