
Izvor: Blic, 20.Feb.2025, 06:02
(FOTO) Gradonačelnik upao u rupu na gradilištu: Postavio kamen temeljac u Puli, pa se sapleo, njegova reakcija bila je hit!
Prilikom polaganja kamena temeljca u utorak su u Puli i otvaranja radova na dogradnji i rekonstrukciji Doma za starije osobe „Alfredo Štiglić“ došlo je do nesvakidašnjeg incidenta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.